8 листопада 2015 р.

Найшвидші коні у світі,Найшвидший спосіб бігу коней

Говорячи про тварин, ми завжди асоціюється їх з якимись характеристиками. Для коня це в першу чергу швидкість. Протягом довгого часу люди сп... thumbnail 1 summary
Говорячи про тварин, ми завжди асоціюється їх з якимись характеристиками. Для коня це в першу чергу швидкість. Протягом довгого часу люди сперечалися, у кого найшвидша кінь у світі. Адже цей показник часто визначав майбутнє скакуна і його господаря.

Яка порода найшвидша?

На сьогоднішній день всі рекорди за швидкістю б'ють чистокровні верхові коні. Вони боролися за свою репутацію протягом сотень років. Але найшвидшою породою коней в світі вони стали саме в Англії.
Ще не так давно представники цієї породи були відомі як англійські скакуни. Після численних перемог їх стали розводити в багатьох країнах, так що назва довелося змінити.


Всі жеребці дуже жваві. Дрібні і середні дистанції вони проносяться з показником 60 км на годину. Якщо ж доводиться бігти більше 3-4 км, то вони рухаються трохи повільніше.
Чистокровні верхові скакуни мають особливе статура, яке і висунуло їх на місце самої прудкої породи. Справа в тому, що їх серце більше, ніж у інших жеребців. Воно могутніше і може витримувати величезні навантаження. Наприклад, у звичайного коня під час бігу серце б'ється 60 разів на хвилину, а у англійського ця цифра сягає 140 ударів. При цьому він відчуває себе відмінно і може спокійно бігти протягом довгого часу.
Їх статура потужне, сухе і мускулисте. Довгі ноги допомагають утримувати швидкість. Зростання близько 1,6 метра. Щоб бути записаним у книгу племені, представник повинен володіти не тільки ідеальними параметрами, але і мати чисту родовід, де абсолютно всі предки були з благородних сімей. Жеребці без реєстрації не можуть брати участі в перегонах.

Найшвидший спосіб бігу

З трьох аллюров найшвидшим бігом коней є галоп. Його особливість у тому, що тварина не шукає опори, а зависає в повітрі. Він зручний для коня і допомагає розвинути велику швидкість. Крім того, наїзник повинен підводитися над сідлом і нахилятися вперед, щоб полегшити рух свого підопічного.

Найчастіше ці тварини використовують галоп, щоб втекти від небезпеки або швидко подолати невелику дистанцію. Вони рідко мчать щосили більше 3 км. Також важливо знати і те, що галоп може бути різним. Для швидкого галопу потрібна швидкість близько 50-60 км на годину. Повільний галоп - це всього 20 км на годину.
Для цього алюру особливе значення має те, з якої ноги починає біг коня. Якщо з лівої, то вона легко поверне вліво. Поворот вправо буде складніше. Тільки досвідчений наїзник може легко впоратися з подібними труднощами. Для новачка небезпечно їздити на великій швидкості.

Рекордсмени по швидкісному бігу

Розглянемо, які коні серед всіх порід найшвидші. Напевно, кожен любитель скаже, що немає нікого краще Бича Рекіта, який у 1945 році поставив світовий рекорд. Він був зафіксований в Мехіко. Швидкість найшвидшою коні у всьому світі склала 69,6 км на годину. Поки не було жодного скакуна, який би побив цю цифру. У 1993 році представник все тих же знаменитих англійських коней Оніл Ролл зміг лише повторити рекорд Бича. Жеребець Сіглеві Слейв показав результат 69,3 км на годину.
За весь час вищі показники ставили тільки чистокровні верхові скакуни. Інші породи фізично не здатні на таку спритність.

Швидкість коня - це її візитна картка. Якщо її помітили, то вона може потрапити в руки професіоналів і отримати якісних догляд. Адже таку тварину потребує постійних тренуваннях, правильне харчування і кращому лікуванні.

Немає коментарів

Дописати коментар